Yurt Tipleri

Başvur

UKÜ yurtları, stüdyo ve apart yurtlar olarak iki tipe ayrılır. Stüdyo yurtlarda genellikle ortak mutfak olanaklarının bulunduğu yerler dışında mutfak bulunmaz. Apart yurtlarda ise mutfak ve ortak oturma odası bulunmaktadır. Tüm yurtlarda ücretsiz ve hızlı internet bağlantısı ve mini buzdolabı vardır. Kantara yurdu dışındaki tüm yurtlarda kablolu kanal bağlantıya sahip televizyon vardır.

Yurt odaları ve ortak yaşam alanları düzenli olarak temizlenir.

Stüdyo yurtlarda, öğrencilere tek, iki ve dört kişilik oda tercihleri sunulur. Tümü merkezi ısıtmalı, tam tefrişatlı olan stüdyo yurtların klimalı ve klimasız olarak seçenekleri vardır.

Apart yurtlar 2 ve 3 yatak odalı ev konseptine sahip dairelerdir. Öğrencilere iki, üç, dört ve altı kişilik kalabileceği seçenekler sunar. 

Tüm yurt özelliklerini görmek için tıklayınız

Stüdyo yurtlarında konaklamak isteyen öğrencilere yemek, yurt ve eğitim ücretlerinin uygun fiyatlarla birlikte sunulduğu paket programlar bulunur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Yurtlar, kütüphane, süpermarket, çamaşırhane, UKÜ Arena, mini sinema, çeşitli kafeler  ve sosyal mekanlara kolaylıkla erişebilecek noktalarda konumlandırılmıştır. 

ciu-accommodations-studio-rooms